Напередодні Великодніх свят

Дата: 13.04.2023 13:56

Фото без описуНаближається  найвеличніше, найсвітліше, найтрепетніше для кожного з нас свято – Великдень.

Це свято має своє коріння, традиції, які встановлювалися поступово протягом багатьох століть. Напередодні дня Воскресіння Христового  бібліотеки – філії сіл Попелів, Петрилів, Надорожна, Кутище запрошують до перегляду книжкових виставок-інсталяцій, виставок Великодньої атрибутики «Великодні  фантазії». Відвідувачі мають можливість почути розповіді про звичаї та обряди нашого краю, ознайомитись з різними прикрасами, писанками, вишитими рушничками, якими накривають великодні кошички, рецептами великодніх страв та отримати позитивні емоції.

Нехай ці світлі дні надихнуть наші серця на подальшу боротьбу за нашу країну та зміцнення нашої віри в перемогу України. Нехай Божа милість та благословення несуть у наші душі, сім’ї та країну – МИР.