Герої в нашій пам’яті живі. Спогади про Степана Татарина

Дата: 20.04.2023 16:23

Татарин (Дутчак) Степан

17.01.1978-20.03.2022

Степан Татарин (Дутчак) народився в с. Петрилів. Згодом сімя переїхала в місто Івано-Франківськ, де він навчався в школі № 13, а по її закінченню вступив до Івано-Франківського професійно-технічного училища № 15 на спеціальність «Водій-автомеханік». Працював на Івано-Франківському молокозаводі.

Був одружений, в шлюбі виховував трьох дітей Ольгу, Віталія та Владиславу.

У 2014 році пішов на контрактну військову службу. Служив в десантно-штурмових військах. По закінченню контракту перевівся в снайперську роту на посаду водія-механіка, де прослужив три роки.

У 2021 році підписав контракт на службу в 14-й механізованій бригаді в місті Володимир на Волинщині.

З початку повномасштабної війни зупиняв навалу росіян у місті Києві, згодом був переведений в населений пункт Снігурівка Баштанського району Миколаївської області.

Загинув в результаті ворожого обстрілу 20.03.2022 р.

Нагороджений (посмертно) орденом «За мужність» І-го ступеня.