Всесвітній день книги та авторського права

Дата: 24.04.2023 14:15

Фото без опису«Люди, які читають книжки,

завжди керуватимуть тими,

хто дивиться телевізор»

23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидання.

Всесвітній день книги й авторського права відзначають у 190 країнах світу. Це свято має на меті залучати до книжки і читання. Адже при читанні паперових книг емоції переживаються яскравіше, розвивається уява і креативне мислення.

Щодо авторського права – це один із засобів охорони інтелектуальної власності людини. Авторське право захищає не ідеї або факти, а спосіб їх вираження: письмові, музичні, живописні, драматичні, хореографічні твори, фільми та мультимедійні продукти, комп'ютерні програми.

А щоб більше дізнатися про користь і переваги читання у бібліотеці-філії с.Бортники оформлено книжкову виставку «Її величність – українська Книга». В бібліотечному пункті с.Антонівка проведено бесіду "З книгою легше іти по життю" та порекомендовано прочитати гарні книги, які знаходяться у фондах наших бібліотек, які стануть  справжнім другом і порадником на довгі літа.