Постійні комісії міської ради розглянули земельні та майнові питання

Дата: 25.04.2023 15:08

Фото без описуНапередодні чергової двадцять п’ятої сесії міської ради відбулись засідання постійних комісій міської ради у роботі яких взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури  розглянула питання: про затвердження технічної документації, про надання дозволу на розроблення технічної документації, про передачу в оренду земельних ділянок, про затвердження протоколів узгоджувальної комісії, про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного с/г виробництва, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо нормативної грошової оцінки  земель, про розгляд звернень тощо.

Під час засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою (голова комісії – Петро Олексишин) були обговорені проєкти рішень: про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету, про закріплення майна на праві оперативного управління та господарського відання, про затвердження протоколу про результати електронного аукціону, про внесення змін до переліку першого та другого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону.

За результатами роботи комісій та обговорення були опрацьовані та внесені пропозиції до проектів рішень і рекомендовано винести ряд питань на розгляд чергової сесії міської ради.