Тлумацька міська рада передала автомобіль нашим захисникам

Дата: 01.05.2023 17:12

Фото без описуСьогодні готувати та відправляти автомобілі для підрозділів Збройних сил України стало обов’язком чи не кожного українця. Органи місцевого самоврядування, волонтери, родичі та знайомі організовують акції збору коштів на автівки для воїнів, які перебувають на передовій. У сучасній війні авто на передовій не менш важливе, ніж зброя.

На днях від Тлумацької міської ради було передано черговий автомобіль марки УАЗ-469 для потреб Збройних Сил України для забезпечення оперативного реагування під час виконання визначених завдань щодо збереження територіальної цілісності України.

Щира подяка волонтерам з ГО «Я вірю в ЗСУ, я вірю в перемогу» за ремонт даного автомобіля!

Наші воїни – найкраща армія у світі, і вони підтверджують це своїми діями щоденно. Дякуємо за сміливість, войовничість та жертовність!

Ми непереможні, коли разом!

Слава Україні!

Героям Слава!