Дата: 04.05.2023 15:34

Фото без описуДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

З метою:

- дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями;

- виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності;

- запобігання небажаному контактуванню населення із обробленими масивами с/г культур;

- запобігання небажаному впливу засобів захисту рослин на стан бджіл,

компанія «Контінентал» інформує вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур (соняшник) на землях с/г призначення згідно з наступним графіком: 05.05 – 15.05.2023 р. у селах Палагичі, Тарасівка, Олешів, Братишів.

Група пестицидів: Пендіган (гербіцид), Тотал, Айдахо, Соранет, ступінь токсичності – ІІІ клас, термін дії препарату – 2 тижні, рекомендований термін ізолювання бджіл – 2-3 доби.

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.