Герої в нашій пам’яті живі. Спогади про Василя Гуцуляка

Дата: 04.05.2023 16:53

Василь Михайлович Гуцуляк

26.12.1980-19.06.2022 р.

Василь Гуцуляк народився в селі  Королівка. Коли хлопцеві виповнилося 5 років сім’я переїхала в місто Івано-Франківськ, де він відвідував садок, а згодом школу.

Батько Михайло виховував сина в патріотичному дусі, відвідували разом місця національної слави в Україні.

З перших днів Майдану Василь був у Києві.

З 2014 року старший сержант Василь Гуцуляк служив в зоні АТО.

Був одружений і в шлюбі з дружиною Уляною виховував доньку Ангеліну та сина Андрія.

А вже 25 лютого став до лав 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону. Загинув, захищаючи Батьківщину, поблизу населеного пункту Миколаївка на Луганщині внаслідок артилерійського обстрілу.

Його знали як справжнього воїна та поважали як добру людину із незламним характером.

Василь Гуцуляк нагороджений Орденом «За мужність» (посмертно).