Захід до Дня Матері «Три матері, як три квіточки»

Дата: 29.05.2023 09:37

25 травня, у світле свято Христового Вознесіння, на площі біля Тлумацького народного дому відбувся захід присвячений матерям - «Три матері, як три квіточки…».

Щороку у місяці травні ми відзначаємо День Матері – свято, яке має триєдину сутність – це свято Божої Матері, Матері України і нашої найріднішої земної Матері. Саме вони є тими чистими джерелами, з яких людина живиться від першого свого подиху і до останнього…

Свої вітання найріднішим матерям дарували: дитячий хор Нижнівського ліцею, зразковий аматорський фольклорний колектив «Веснянка» Народного дому с. Нижнів, студенти Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету, вихованці закладу дошкільної освіти «Дюймовочка», учасники вокального гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, духовий оркестр Тлумацької міської ради, солісти – Анастасія Яворська, Оксана Обельницька, Анастасія Федорук, а також ведучі заходу Анастасія Слободян та Павло Когутяк.

Впродовж заходу діяла виставка української вишивки, яку підготували працівники комунального закладу «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради». Основна її мета – збереження унікального мистецтва, споконвічних народних традицій та популяризація української вишиванки. Усі присутні мали можливість зробити собі на згадку світлини.

Також кожен бажаючий міг зробити свій внесок у нашу перемогу, долучившись до збору коштів на підтримку Збройних Сил України.