Вітання міського голови із закінченням навчального року

Дата: 02.06.2023 08:39

Фото без описуДорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Більше року триває повномасштабна війна в Україні, але українські діти продовжують навчатися і отримувати нові знання. Ці сумні та страшні для кожного з нас дні увійдуть в історію. Ми змінили наші звички, традиції, кожен день був для нас викликом, та все ж ми гідно пройшли цей нелегкий 2022-2023 навчальний рік наприкінці якого, як і завжди, для усіх школяриків пролунає останній дзвоник.

Війна розлучила шкільних друзів, розкидала світом класи, відібрала веселий дух сьогоднішнього свята, але є те, що їй не під силу. Наша надія на майбутнє, наша віра у Перемогу і наша любов до рідної землі завжди буде з нами.

Страшно і сумно від того, що в Україні хтось із дітей не зміг закінчити школу цьогоріч, а хтось взагалі не встиг дізнатись, що таке школа та однокласники. Тому цей останній дзвінок є надзвичайно трагічним для багатьох українських родин…

Сьогодні ми підбиваємо підсумки навчального року, а останній дзвоник знаменує подолання чергової сходинки у житті вчителів, школярів та батьків.

Цьогоріч у 18 ліцеях та гімназіях громади  закінчує навчання 2740 учнів, з яких 83 діток внутрішньо переміщених осіб, а 111 одинадцятикласників зареєструвалися для проходження національного мультитесту.

У цей день щиро бажаю всім учням, щоб частина літніх канікул була під мирним небом України, випускникам – відмінного старту на дорослому життєвому шляху, а вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів та вихованців! Дуже дякую батькам наших учнів за те, що в цей складний час ви завжди були поруч та організовували навчання своїх дітей вдома.

Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та якнайскорішої Перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні!

Героям Слава!