Розважально-ігрова програма «Народжені вільними» для дітей Тлумацької громади

Дата: 02.06.2023 17:31

Фото без опису2 червня відбувся черговий захід до Міжнародного Дня захисту дітей відбулося у м. Тлумачі.

Розважально-ігрова програма «Народжені вільними» відбулася за участю вихованців Тлумацького БДЮТ за сприяння Програми USAID DOBRE та служби у справах дітей Тлумацької міської ради.

З вітальним словом до присутніх діток та батьків звернувся міський голова Ігор Петрук, зазначивши, що діти – це майбутнє нашої держави і вони потребують підтримки та захисту. Особливо важливим це свято є під час війни, розв’язаної російським агресором, через якого багато дітей в Україні стали сиротами, позбулися своїх домівок або покинули рідні міста.

Начальник служби у справах дітей Тлумацької міської ради Руслана Януш  привітала дітей з святом, побажавши їм мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

У рамках заходу були проведені: ігротека, експозиційна виставка творчих робіт вихованців гуртків з декоративно-ужиткового, образотворчого, науково-технічного мистецтва, майстер-класи (ліплення з пластичних матеріалів, 3D-моделювання, CodeClub, виготовлення сувенірів), квест з елементами туристсько-спортивних змагань, вихованцями гуртка «Сокіл. Джура», інтелектуальна гра «Кубок дитинства».

Дітей розважали та пригощали попкорном аніматори: Леді Баг і Супер-кіт.