У Тлумачі зустріли та провели в останню дорогу загиблого воїна Андрія Кулинича

Дата: 18.06.2023 17:16

Фото без описуСьогодні, 18 червня, тлумачани вийшли на вулиці та в центр міста, щоб зустріти і попрощатися із загиблим воїном, молодшим сержантом Андрієм Кулиничом.

Відданий військовій присязі на вірність народу України, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і належність, він загинув 13 червня 2023 року.

Місцеві мешканці створили живий коридор та, під бій дзвонів і пісню «Пливе кача по Тисині…», на колінах зустріли полеглого земляка. Спільно з Тлумацькими деканами о. Павлом Дутчаком (УГКЦ), о. Василем Стадником (ПЦУ) та духовенством, усі присутні помолилися за упокій душі загиблого Героя та провели його в останню дорогу.

Попрощатися із загиблим прийшли його рідні, близькі, побратими, друзі, жителі Тлумача та населених пунктів громади.

Поховали Андрія з усіма військовими почестями.

Гірко, що сьогодні найсміливіші патріоти своєї країни ціною власного життя виборюють для нас і майбутніх поколінь мирне небо над головою.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя за Україну.

Вічна пам’ять та Царство Небесне тобі, Герою!

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі,

Героїв завжди пам'ятають

На небі й на рідній землі!