Здати кров для тих, хто її потребує, особливо під час війни – це найменше, що може зробити кожен, аби врятувати чуже життя

Дата: 22.06.2023 14:20

Фото без описуСьогодні в приміщенні КНП «Тлумацька ЦРЛ» було здійснено забір крові для потреб ЗСУ працівниками Прикарпатського обласного центру служби крові .

Працівники КНП «Тлумацька ЦРЛ», мешканці населених пунктів міської територіальної громади, працівники виконавчого комітету міської ради, працівники та клієнти пробації Івано - Франківського районного сектору №5 філії Державної установи "Центр пробації" в Івано - Франківській області долучилися до акції та здали донорську кров, саме на потреби Збройних Сил України.

65 осіб здали кров, що допоможе лікарям врятувати життя пораненим бійцям .Як розповіли медичні працівники, уже о 9:00 поділилися своєю кров’ю заради захисників України співробітники лікарні. Процедура забору крові для однієї людини триває близько 15 хвилин. За цей час донор здає приблизно 450 мл крові. Однак потрібно серйозно ставитись до підготовчого етапу (харчування, стан здоров’я, прийом лікарських засобів).

Дякуємо працівникам Прикарпатського обласного центру служби крові за вашу нелегку та якісну роботу виїзної бригади.

Найкраще що ми можемо зробити зараз - це здати кров у тилу, аби більше бійців повернулися з фронту живими.

Все буде Україна!

Разом до перемоги!