Конституція – оберіг нашої держави

Дата: 28.06.2023 13:09

Фото без описуДень Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави. Вона – дороговказ, який водночас наділяє нас обов’язками і правами.

До Дня Конституції України в Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради представлено книжкову виставку-історію «Конституція – оберіг нашої держави».

В бібліотеці-філії с. Бортники до уваги користувачів діє книжкова виставка «Конституцію вивчаємо, поважаємо, пам’ятаємо». На  виставках представлена література, яка надає можливість кожному ознайомитися з важливим значенням Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну суверенну і незалежну державу, відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України.

Бережімо нашу Конституцію, вивчаймо її та дотримуймося її норм, сприяючи процвітанню нашої Батьківщини! Мирного неба! ПЕРЕМОГИ!