Джипи для Перемоги і миру в Україні з Шотландії

Дата: 29.06.2023 10:27

Фото без опису28 червня у с. Нижнів Тлумацької міської територіальної громади здійснили зупинку волонтери з Шотландії, які везуть для благодійних організацій Вreaking the Chains та Jeeps for Peace двадцять позашляховиків та гуманітарну допомогу.

Місце зупинки було вибрано не випадково. Справа в тому, що Іван Тукало, який очолює дану делегацію має тісний з зв’язок з Нижневом, бо його батько родом з цього села. Сам Іван народився в Едінбурзі (Шотландія) у 1961 році та виступав у місцевих регбійних лігах впродовж 1982-1992 років. В його активі 37 матчів за збірну Шотландії, а в складі національної збірної він виступав на чемпіонатах світу та вигравав турнір Великого шолома. З початку повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну він бере активну участь в наданні українцям різного виду допомоги.

До цієї поїздки він запросив приєднатися інших іменитих гравців в регбі.

Під час зупинки гості з британських островів мали змогу поспілкувалися з представниками міської ради та місцевими жителями, а Іван Тукало з родиною та старожилами, які добре знали його батька.

До речі, один з привезених позашляховиків буде передано воїну Збройних Сил України з Нижнева, який зараз захищає нашу свободу і незалежність у війні проти московитського агресора.

Світ та українська діаспора вкотре підтримують Україну і ми щиро вдячні їм за цю допомогу!