На схід України відправлено чергову допомогу нашим захисникам

Дата: 29.06.2023 16:06

Фото без описуУкраїнські військові – це безстрашні та найвідданіші бійці за свободу і незалежність нашої держави, які з кожним днем наближають нашу Перемогу. Найменше, що ми можемо зробити в тилу для їх підтримки – це забезпечити нагальні потреби усім необхідним.

Цими днями Тлумацька міська рада та КУ «Центр надання соціальних послуг» передано чергову допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України, а саме: продукти харчування, консервацію, засоби особистої гігієни, які отримали від муніципалітету Кірхлінтельн (Федеративна Республіка Німеччина).

Ми продовжуємо і надалі працювати над збором всього необхідного військовим, отриманням гуманітарної допомоги від іноземних партнерів та передачею і відправкою цього нашим воїнам в зону бойових дій.

Висловлюємо щиру вдячність нашим європейським друзям за допомогу та підтримку! Не втомлюємося допомагати, бо разом ми – сила!

Слава Україні!

Героям Слава!