Аматорський фольклорний гурт «Веснянка» виступив на обласному етнокультурному фестивалі «Галицька Брама»

Дата: 03.07.2023 16:45

Фото без описуВ рамках відзначення 1125-річчя міста Галича, 2 липня зразковий  аматорський фольклорний гурт «Веснянка» НД с. Нижнів  брав участь в  обласному етнокультурному фестивалі «Галицька Брама». Фестиваль проходив в Національному заповіднику «Давній Галич».

На імпровізованій сцені під відкритим небом виступили митці, які виконували  українські народні пісні свого регіону.

На заході виступили 25 фольклорних колективів, які представляли Покуття, Гуцульщину, Бойківщину, Опілля та Лемківщину. Також гості фестивалю могли подивитися на етновироби майстрів з різних міст України та скуштувати крафтові страви.

Фестиваль пройшов в дружній атмосфері.