У Тлумачі попрощалися із загиблим захисником Михайлом Замулінським

Дата: 09.07.2023 10:54

Фото без описуЖорстока та кривава війна, яку розгорнула російська федерація на території нашої суверенної держави, щодня забирає життя найкращих представників української нації.

Сьогодні, 9 липня, тлумачани вийшли на вулиці та в центр міста, щоб попрощатися із полеглим воїном Михайлом Замулінським з села Нижнів.

Місцеві мешканці створили живий коридор та, під бій дзвонів і пісню «Пливе кача по Тисині…», на колінах зустріли полеглого земляка. Спільно із деканом Тлумацьким о. Василем Стадником (ПЦУ) та о. Тарасом Гушулеєм (УГКЦ) усі присутні помолилися за упокій душі загиблого Героя.

Похоронний кортеж вирушив в с.Вікняни, де відбудеться прощання з Героєм, а далі через села Остриня, Олешів, Антонівка у с.Нижнів, де цього ж дня пройде чин похорону.

Дякуємо за подвиг і низько схиляємо голови у глибокій пошані перед світлою пам’яттю Героя!

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі,

Героїв завжди пам'ятають

На небі й на рідній землі!