Відправлено допомогу нашим воїнам-захисникам

Дата: 12.07.2023 10:22

Фото без опису12 липня в Україні відзначається велике релігійне свято – День святих верховних апостолів Петра й Павла. Кожен хоче провести його в домашньому колі, під мирним небом, в добрі та злагоді, проте вчергове українці зустрічають цей день в умовах війни з російським агресором.

Особливо важко нашим захисникам, адже в них замість теплого ліжка – надійно виритий окоп, замість подушки – ящик від боєприпасів і вони прокидаються із вдячністю за кожен прожитий день. Тому нам в тилу, і у будні, і в святкові дні, потрібно наполегливо працювати над тим, щоб підтримувати наших воїнів та відправляти їм все необхідне.

Сьогодні було відправлено черговий вантаж допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України на передову.

Віримо і надіємось, що наш щирий внесок допоможе захисникам України у цей нелегкий час.

Пам’ятаймо, що на плечах наших захисників наразі тримається вся держава і вони щодня наближають Перемогу України! Тримаємо міцний тил! Єдиною командою наближаємося до спільної мети – Перемоги!

Все буде Україна!