ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ ТЛУМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.07.2023 14:59

Фото без опису20 липня відбулась двадцять сьома чергова сесія Тлумацької міської ради восьмого скликання, на порядок денний якої були винесені 21 питання. У пленарному засіданні, яке очолив міський голова Ігор Петрук, узяли участь 17 з 26-х депутатів.

Розпочинаючи сесію, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх українців, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

В ході роботи депутати внесли зміни до бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2023 рік, затвердили звіт про виконання бюджету Тлумацької міської територіальної громади за І квартал 2023 року.

Окрім того, розглянули питання, що стосуються управління майном комунальної власності та земельних відносин.

По завершенню пленарного засідання міський голова подякував депутатському корпусу за злагоджену роботу, за те, що в умовах воєнного стану усі згуртувалися та активно працюють, вирішують всі важливі питання, що і стосуються життєдіяльності нашої громади.