Про отримання непродовольчої допомоги для ВПО

Дата: 03.08.2023 10:03

Фото без описуМаємо прекрасну новину для ВПО, які ще не отримували допомогу від БФ «РОКАДА».

Форма реєстрація на отримання непродовольчої допомоги відкрита. Зареєструватись можуть люди,які ЖОДНОГО РАЗУ не отримували допомогу та підпадають під ВРАЗЛИВІ КАТЕГОРІЇ :

• представник домогосподарства з дітьми, очолюваного лише 1-м з батьків: щонайменше 2 дітей віком до 18 років або старших членів сім'ї (старше 60 років);
  • людина з інвалідністю (1 і 2 групи) чи важким захворюванням;
  • багатодітна cім'я, прийомна сім’я, які виховують дітей, розлучених з сім'єю вагітні або жінки, які годують дітей до 6 місяців;
  • людина поважного віку (60+);
  • ЛГБТ або особи, які пережили гендерно зумовлене насилля;
  • новоприбулі (3 місяці з дня приїзду).

Після заповнення онлайн-форми, наші фахівці переглянуть інформацію, яку надали, опрацюють її та зателефонують Вам за першої необхідності.

Проєкт реалізовується за підтримки UNCHR Ukraine - Агентство ООН у справах біженців в Україні.

Слава Україні!