Спорт – це запорука здоров’я української нації!

Дата: 16.08.2023 10:35

Тлумаччину з робочим візитом відвідав народний депутат України, перший віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України, президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, майстер спорту -  Едуард Прощук.

Спільно з заступником начальника управління-начальником відділу спортивно-масової роботи, розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Костянтином Лисейком, міським головою Ігорем Петруком та першим заступником міського голови Василем Гнатюком відвідали спортивні зали Тлумацької дитячої спортивної юнацької школи, в яких тренується талановита молодь Тлумаччини.

Під час візиту було обговорено ряд питань щодо розширення відділення боксу та вільної боротьби, проведення спільних культурно-спортивних заходів.

Підсумовуючи побачене, Едуард Прощук зазначив, що спорт в громаді розвивається і потрібно й надалі працювати над покращенням матеріально-технічної бази та створенням сприятливих умов для розвитку талановитої молоді. Наша молодь − це наше майбутнє! У такий нелегкий час для України молодь повинна якісно та змістовно проводити дозвілля та розвивати свої здібності.

Загалом зустріч була конструктивною та плідною, сподіваємося на подальшу співпрацю з народним депутатом України.

Дякуємо нашим Захисникам за те, що маємо можливість працювати!

Слава Україні!

Героям Слава!