«Інклюзивно-ресурсний центр» Тлумацької міської ради отримав навчально-розвитковий набір для дітей

Дата: 17.08.2023 17:50

Фото без описуУ рамках співпраці департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації з представництвом Save the Children in Ukraine та з метою підвищення рівня надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами, 17 серпня 2023 року відбулась передача навчально-розвиткового набору для «Інклюзивно-ресурсного центру» Тлумацької міської ради.

З особистим візитом на вручення приїхала голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальниця військової обласної адміністрації Світлана Онищук, заступник голови ОДА Людмила Сірко, директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович.

Директор західного регіону міжнародної благодійної організації Save the Children in Ukraine Малмі Верасірі вручив навчально-розвитковий набір, до якого входить: сухий басейн з кульками, килимок масажний «Пазли мікс», багатофункціональний світловий стіл-пісочницю, мат-татамі дитячий, бізіборд, дитячу ігрову кімнату, навчальні ігрові набори сортери, дидактичні, тактильно-розвивальні ігри.

Тлумацький міський голова Ігор Петрук ознайомив присутніх із приміщенням та матеріальною базою ІРЦ.

Директор «Інклюзивно-ресурсного центру» Тлумацької міської ради Марта Василюк детальніше розповіла про роботу установи, про кваліфікований супровід дітей з ООП, просвітницьку роботу закладу, а також про підтримку сімей із числа ВПО у період воєнного стану.

Гості мали можливість побачити проведення корекційного заняття фахівців ІРЦ, які ознайомили присутніх із специфікою корекційно-розвиткової роботи з дітками з ООП, наочним матеріалом, який використовують.