Звернення міського голови до Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня Тлумацької міської територіальної громади

Дата: 23.08.2023 09:00

Фото без описуШановні краяни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Прапора України, 32-ою річницею Незалежності України та Днем Тлумацької територіальної громади!

Через тисячоліття пролягає шлях становлення та утвердження нашої державності: на перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки, які завжди нагадуватимуть всім нам про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Подвиг наших дідів та прадідів гідно продовжують українські захисники. Десятий рік поспіль триває щоденна боротьба за свободу і незалежність, яку ми не маємо права програти, адже українці захищають свої родини, свободу, самобутність та мирну українську землю.

Біль і горе, принесені війною, об’єднали нас, і на наших очах наново вигартовується нація українців – єдиних, рішучих, мужніх, готових без роздумів віддати життя за свою родину, за свою країну.

Пам’ятаймо наших захисників, які загинули, оберігаючи мир на рідній землі!

Щиро дякую нашим воїнам за захист, за право жити, бути вільними та незалежними!

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, достатку і злагоди у ваших оселях, мудрості й натхнення у справах! Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, миром та надіями на краще, а добрі справи примножать славу нашої рідної України!

Зі святом вас!

Україна переможе!

Слава Україні!

Героям Слава!