Круглий стіл: «Освіта Тлумаччини в умовах воєнного стану»

Дата: 23.08.2023 15:51

Фото без опису22 серпня відповідно до річного плану роботи відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту в приміщенні Тлумацького ліцею №1 відбулося засідання круглого столу «Освіта Тлумаччини в умовах воєнного стану».

В заході взяли участь міський  голова  Ігор Петрук, начальник відділу, освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Пеник, працівники відділу та керівники закладів освіти.

Зі вступним словом до присутніх звернувся міський голова Ігор Петрук, який подякував керівникам закладів освіти за проведену роботу щодо підготовки закладів освіти до 2023-2024 навчального року.

Володимир Пеник окреслив основі виклики для освітян у 2023-2024 н. р. Після жвавої дискусії  учасники круглого столу визначили структуру навчального року 2023-2024 рр.

Під час спілкування керівники закладів освіти громади отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу.