Відбулося чергове засідання сесії міської ради

Дата: 31.08.2023 15:58

Фото без опису31 серпня відбулася двадцять восьма сесія Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського, в якій взяли участь 18 з 26-ти депутатів.

Розпочинаючи роботу сесії, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих Захисників України та всіх мирних жителів, які загинули внаслідок російського вторгнення.

На порядок денний було винесено 24 питання, зокрема: про затвердження звіту про виконання  бюджету Тлумацької міської територіальної громади за І півріччя 2023 року, про погодження звільнення з посади т.в.о. завідувача КП «Центральна міська аптека», про внесення змін до Програми профілактики злочинності на 2021-2025 роки «Безпечна громада», про затвердження Програми підтримки діяльності Івано-Франківського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області на 2023-2025 роки, про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) кандидатури старости у старостинських округах Тлумацької міської ради тощо.

Окрім того, було розглянуто цілий ряд питань майнової та земельної сфер.

З усіх винесених на розгляд сесії питань були прийняті відповідні рішення.