Привітання міського голови з Днем знань

Дата: 01.09.2023 08:00

Фото без описуДорогі учні, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, Днем знань – святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів!

Щороку, розпочинаючи новий навчальний рік, ми стикалися з різними викликами, але в умовах повномасштабної війни, на жаль, ми розпочинаємо його вдруге.

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Це свято вчителів і вихователів, батьків, дідусів і бабусь, які разом зі своїми дітьми та онуками знову прийшли до школи.

Сьогодні свій шкільний шлях розпочинають 207 першокласників, а останнім він буде для 110 випускників. Також в навчальних закладах громади будуть навчатися 56 учнів внутрішньо переміщених осіб.

Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. У нашій пам’яті назавжди лишаються імена улюблених педагогів та гордість за рідну школу.

У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це наша гордість, майбутнє України, і ми зобов’язані виховати їх ще розумнішими, ще патріотичнішими, ще кращими.

Щиро дякую нашим воїнам, завдяки мужності яких діти мають можливість вчитися!

Бажаю всім учням успішного навчального року, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай цей навчальний рік стане роком великих починань, досягнення нових вершин, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками.

Бажаю всім нам якнайшвидшої Перемоги, терпіння, миру в душі та над землею!

З початком нового навчального року!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук