Реалізовано проєкт «Музика яка нас об’єднує»

Дата: 01.09.2023 15:00

Фото без описуЗавдяки чудовій ідеї поданого проекту Громадською організацією «НАШ КРЕАТИВ»  та партнером проєкту – Тлумацькою міською радою «Музика яка нас об’єднує» на грантовий відбір в рамках проєкту Карітас України #Caritas Ukraine «Долаючи розломи: розбудова потенціалу постраждалих спільнот щодо чутливості до конфліктів» за підтримки UHF #OCHA Ukraine, для Тлумацької дитячої музичної школи придбано новітнє музичне обладнання.

Головною метою проекту є створення умов для всебічного розвитку та естетичного виховання дітей, поширення та популяризації української музики мешканцям громади та її гостям, інтеграція та адаптація внутрішньо переміщених осіб в громаді. Музика допомагає послабити негативні емоції, «перезагрузитися» і йти далі в життя, творити добро, боротися, допомагати і перемагати. А для дітей які навчаються в музичній школі - це визнання їхньої праці, натхнення та самореалізація. Також, складовою проєкту є значне зміцнення матеріально-технічної бази Тлумацької дитячої музичної школи.

#Caritas Ukraine

#OCHA Ukraine