Візит колективу та вихованців Тлумацької дитячої музичної школи в м. Коломия

Дата: 04.09.2023 11:50

Фото без описуМинулого тижня в рамках проєкту Карітас України @CaritasUkraine «Долаючи розломи: розбудова потенціалу постраждалих спільнот щодо чутливості до конфліктів» за підтримки UHF @OCHA Ukraine за сприяння ГО «Наш Креатив» та Тлумацької міської ради вихованці та педагоги Тлумацької дитячої музичної школи виступили перед мешканцями і працівниками Будинку милосердя ім. Миколая Чернецького та жителями шелтеру для літніх людей м. Коломиї, в тому числі внутрішньо переміщеними особами з територій, де ведуться бойові дії.

Під час цього заходу у живому виконанні звучали музичні твори та пісні, які дали можливість глядачам відволіктись від повсякденної рутини та отримати нові враження.

Юні музиканти та їх викладачі представили глядачам сольні номери та ансамблеві інструментальні твори на фортепіано, саксофоні, кларнеті, скрипці, гітарі, баяні тощо. Також звучали пісні у виконані солістів та дитячого хору.

Тлумачани мали невеличку екскурсію по м. Коломия, відвідали Катедральний собор Преображення Христового УГКЦ та Музей писанкового розпису.

Спільна співпраця над реалізацією таких необхідних в даний час проектів триватиме і надалі.

#Caritas Ukraine

#OCHA Ukraine