Привітання міського голови із Днем рятівника

Дата: 17.09.2023 07:08

Фото без описуШановні рятівники, вогнеборці, ветерани пожежної охорони!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, яке щорічно відзначається 17 вересня.

Рятувальники – мужні, сильні духом чоловіки та жінки, які з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність для боротьби з незваним лихом. Тому до лав рятівників стають особливі люди, які готові жертвувати собою заради інших.

Після початку повномасштабної війни українські рятівники щодня рятують сотні життів. Саме вони допомагають жертвам обстрілів вибратися із завалів, ліквідовують пожежі та розшукують загублених людей.

Прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, високу майстерність, професіоналізм, самовідданість та самопожертву під час виконання службових  обов’язків!

Бажаю всім мирного неба, міцного здоров`я, витримки та стійкості у нелегкій праці, світлого родинного щастя і благополуччя! В час, коли ви бережете людські життя, нехай вас оберігає Господь Бог!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук