Міський голова привітав рятувальників з прийдешнім професійним святом

Дата: 15.09.2023 14:04

Фото без описуНапередодні професійного свята – Дня рятівника, яке в Україні відзначають 17 вересня, міський голова Ігор Петрук привітав особовий склад  5-ої державної пожежно-рятувальної частини (м.Тлумач) 1-ого ДПРЗ (м.Івано-Франківськ) ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.

Це свято пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань та служб, які борються із наслідками стихії, а їхній девіз “Запобігти. Врятувати. Допомогти” є особливо актуальним у нинішні важкі часи.

За високий професіоналізм, вагомі здобутки, самовіддане, зразкове та успішне виконання службових обов’язків і з нагоди Дня рятівника міський голова Ігор Петрук вручив Грамоти рятувальникам Тлумаччини та подякував їм за успішне несення нелегкої, але такої потрібної людям служби.