День відкритих дверей у Тлумацькому будинку дитячої та юнацької творчості

Дата: 18.09.2023 11:12

Фото без опису15 вересня у Тлумацькому БЛЮТ пройшов день відкритих дверей «Родинний вікенд», на яке з подарунками завітали міський голова Ігор Петрук та начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Пеник.

Батьки зі своїми дітками мали можливість ознайомитись із напрямками роботи та вчителями навчального закладу, а також творчістю його вихованців. Гуртківці демонстрували глядачам свої здібності, набуті навички і досягнення у гуртках різних напрямів.

Це захід під час якого ми з радістю зустрічаємо давніх друзів, тих хто відвідував гуртки минулоріч і продовжує навчання, і тих, «новеньких», хто прагне нових знайомств, яскравих вражень, творчого розвитку, творчих досягнень, перемог у конкурсах різних рівнів.