Відбувся велопробіг слідами Галицької трансверсальної залізниці на підтримку ЗСУ

Дата: 05.10.2023 10:53

Фото без описуУ неділю, 01 жовтня, в День захисників і захисниць України, День Українського козацтва, річниці створення УПА, Покрови Пресвятої Богородиці на Тлумаччині відбувся велопробіг слідами Галицької Трансверсальної залізниці Ostbahn, який організував голова ГО СПЦ "Каменяр" Дмитро Романишин. Одним із партнерів пробігу стала Тлумацька міська рада.

Перегони проходили по місцевості зі спусками, затяжними підйомами, швидкісними та технічними ділянками, в яких взяли участь 60 учасників. Велосипедисти стартували з Івано-Франківська та подолали 34 кілометри до села Нижнів.

На фініші для учасників та гостей була організована виставка воєнних артефактів. Їх привезли військові волонтери. Деякі з представлених експонатів можна було придбати. Загалом вдалося зібрати близько 8 000 гривень. Кошти спрямують для підрозділів, які воюють на Запорізькому напрямку.

Переможцем велопробігу став Євген Гродецький зі Львова. Він проїхав 34 кілометри непростої траси за 1 годину та 7 хвилин. Йому вручили памʼятні подарунки та медалі.

Такі заїзди планують проводити щороку і присвячуватимуть їх Дню захисників та захисниць України. Окрім спорту, цей велопробіг мав на меті популяризувати історію.

Щиро дякуємо нашим Захисникам за можливість проводити такі заходи, за кожен день, який наближає нас всіх до Перемоги!

Слава Україні!

Героям Слава!