В останню путь провели загиблого Героя Дмитра Самборського

Дата: 12.10.2023 15:41

Фото без описуЗнову війна забирає найкращих. Знову земля плаче за відданим сином України і приймає Героя. Немає прощення російським агресорам за горе, яке вони принесли на нашу українську землю. Немає в світі сили, яка б могла затамувати невгамовний біль, що пронизує серця українців, які оплакують своїх рідних, загиблих в цій страшній війні…

Сьогодні, 12 жовтня у Тлумачі поховали воїна, молодшого сержанта Дмитра Самборського, який став на захист України, її незалежності та разом з побратимами самовіддано давав відсіч ворожим військам.

Віддати останню шану Герою прийшли родина, друзі, побратими, знайомі, містяни та небайдужі жителі громади.

Востаннє нашому земляку віддали військові почесті. Рідним Героя вручили Державний Прапор України, який почесна варта зняла з домовини. На честь захисника Дмитра Самборського небо гучно пронизав трикратний стрілецький салют.

Доземно вклоняємося Герою за жертовність і відвагу. Світлої дороги до рядів ангелів-захисників Небесного війська. Царство Небесне і Вічна пам'ять!

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі,

Героїв завжди пам'ятають

На небі й на рідній землі!