12 жовтня – Всесвітній день зору

Дата: 12.10.2023 15:30

Фото без описуФахівцем (вчителем-дефектологом) КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Тлумацької міської ради у форматі воркшопу було проведено позачергове засідання команди психолого-педагогічного супроводу учнів з порушенням зору у філії Тлумацького ліцею № 1 с.Надорожна. Учасниками засідання були  логопед Тлумацького інклюзивно-ресурсного центру, асистент вчителя, класний керівник 5 класу, вчителі-предметники та корекційні педагоги.

Під час засідання присутні  переглянули відео з порадами  лікаря-офтальмолога про те, як дбати про збереження зору дітей під час користування ґаджетами та в час дистанційного навчання. Для попередження розвитку порушень зору і перенапруги, щоб уникнути зорової втоми в учнів під час перебування в школі, педагоги отримали інформаційні буклети з методичними рекомендаціями, а також навчитись робити гімнастику для очей. Щоб зрозуміти, чи легко  живеться людям з порушеннями зору, учасники команди супроводу взяли участь в практичних вправах «Можуть чи не можуть. Розвіюємо міфи», «Ті, що надихають», а також  «Спробуй та відчуй» (впізнай предмети на дотик, розпізнай аромат, малюнок із закритими очима). Батьки учнів отримали поради щодо гігієни зору дітей вдома.

У підсумку присутні поділились враженнями та обговорили отриману інформацію.