Ефективність пробації – співпраця з органами місцевого самоврядування!

Дата: 24.10.2023 15:02

Фото без опису20.10.2023 в рамках реалізації плану комунікаційних активностей за визначеними філією Державної установи «Центр пробації» у Івано-Франківській області на ІІ півріччя 2023 року пріоритетними напрямками, співробітниками Івано-Франківського районного сектору №5 проведено  робочу зустріч з представниками Тлумацької міської ради, метою якої було інформування представників органів влади про переваги пробації.

Так, начальником сектору Іриною Босою проведено зустріч із заступником голови Тлумацької міської ради Василем Гнатюком.

Під час зустрічей начальник сектору пробації представила доповідь, де було детально виділено переваги пробації за трьома напрямками: для держави, для суспільства та для осіб, які вчинили правопорушення. Також, до зазначеної доповіді була включена інформація про волонтерство в пробації.

За результатами зустрічей було досягнуто домовленості про подальше розповсюдження наданої в доповіді інформації серед співробітників Тлумацької міської ради, що сприятиме популяризації діяльності сектору пробації серед органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та залученню нових волонтерів до Івано-Франківського районного сектору№5 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області.