Працівники та клієнти пробації долучилися до написання диктанту національної єдності

Дата: 27.10.2023 16:41

Фото без описуЩороку тисячі українців одночасно у різних куточках України й світу пишуть радіодиктант національної єдності.

Цьогоріч радіодиктант вперше відбувся 27 жовтня об 11:00 – у День української писемності та мови. Досі цей день відзначали 9 листопада. Але з 2023 року, згідно з указом президента, День української писемності та мови відзначатимуть саме цього дня.

Цьогорічний текст називався «Дороги України», його авторкою стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав його актор, театральний режисер та виконавець ролі у фільмі «Довбуш» - Олексій Гнатковський.

Працівники та підоблікові особи Івано-Франківського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області вкотре долучилися до написання диктанту національної єдності. Адже ми повинні докладати зусиль аби українська мова розвивалася, нею варто розмовляти, писати, використовувати за будь-яких умов, адже вона наша рідна мова.