Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

СК "Прибилів" розгромив ВК "ЖНАЕУ" у 1 турі Першості України з волейболу

Дата: 06.11.2017 17:00
Кількість переглядів: 905

В неділю, 5 листопада, в рамках 1 туру Першості України з волейболу ВК "ЖНАЕУ" (Житомир) приймав СК "Прибилів" (Прибилів).

В першій партії гості взяли ініціативу на себе. Господарі ж відставали на три очки. Поступово відрив між суперниками збільшувався, в результаті чого "Прибилів" обіграв "ЖНАЕУ" з рахунком 25:18. У другій партії житомиряни ще більше здали позиції. Суперники виграли з перевагою у 14 очок. В третій партії почалася справжня боротьба. Обидві команди грали на рівних, наздоганяючи один одного, однак на останніх хвилинах прибилівці відірвалися на 4 очки.

"Маємо впевнену перемогу 3:0. Якщо чесно ми трошки більше очікували від господарів. Хоча в третій партії житомиряни все ж таки трохи полоскотали нам нерви. Але мої хлопці вірили в перемогу, і вони таки її здобули," - прокоментував гру тренер СК "Прибилів" Костянтин Лисейко.

Бажаємо нашим землякам і надалі перемог та успіхів на спортивній ниві!!!