Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

     

      У понеділок, 4 вересня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії П.С.Радовець). В роботі постійної комісії взяли участь міський голова Роман Круховський, секретар міської ради Ігор Денькович.

       На порядок денний засідання постійної комісії виносились питання про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік,  про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, про умови оренди земельних ділянок ПАТ «Прикарпаттяобленерго», та про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади.

      Члени комісії опрацювали всі питання, оформили висновки, внісши уточнення та пропозиції, підготували проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової дванадятої сесії Тлумацької ОТГ, що відбудеться 7 вересня 2017 року.

 « повернутися до списку новин