Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Робочий візит міського голови до Білоберізької ОТГ

         У 2018-му Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування, з ініціативи Асоціації ОТГ Прикарпаття продовжив практику обміну досвіду між громадами та організував першу цього року навчальну поїздку для голів та керівного складу прикарпатських об’єднаних громад у Білоберізьку ОТГ.

       Протягом двох днів,12-13 січня, експерти Центру разом з очільниками ОТГ, серед яких був і голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський, на місці ознайомились зі змінами у роботі освітнього простору найменшої в Івано-Франківській області громади (усього 2800 мешканців), практикою роботи центру безпеки ОТГ та подивились, як працює місцевий інвестиційний проект, що дає чималі кошти у бюджет громади.

       Насамперед, відвідали дитсадок «Теремок» у Білоберізці, а після з роботою першого на Прикарпатті Центру безпеки громади, який також запрацював у 2017-му.  Наостанок білоберізькі ґазди показали перший повноцінно працюючий інвестиційний проект – підприємство з виробництва паливних брикетів, яке створило нові робочі місця та дало додаткові надходження у бюджет ОТГ.« повернутися до списку новин