Відбулось засідання вісімнадцятої сесії Тлумацької міської ради ОТГ

Дата: 26.02.2018 17:09

Сьогодні, 26 лютого, в приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку Тлумацької районної ради під головуванням міського голови Романа Круховського відбулося засідання вісімнадцятої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, про виконання міського бюджету за 2017 рік,  про звернення ДПРЧ-5 м.Тлумач, про звіт виконавчого комітету Тлумацької міської ради про виконання власних та делегованих повноважень за 2017 рік. про прийняття майна у комунальну власність, про реорганізацію комунального закладу «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», про внесення змін до Порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання місць для розташування засобів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності Тлумацької міської ради ОТГ, про підготовку регуляторного акту «Про затвердження порядку передачі в оренду комунального майна та методики розрахунку орендної плати та пропорції її розподілу», про поновлення терміну дії договору оренди нерухомого майна. про Програму по забезпеченню пожежної безпеки Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби ДПРЧ-5 м.Тлумач до дій за призначенням на 2018 рік, про дострокове припинення повноважень виконуючого обов’язки старости села  Королівка  Стасюка В.М.та про звернення Тлумацької міської ради ОТГ щодо прийняття у Республіці Польща закону про Інститут національної пам'яті.

Ряд питань стосувався земельних відносин − затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо передачі земельних  ділянок  у власність, надання дозволу на розробку проекту  землеустрою  щодо передачі земельної  ділянки  в оренду, надання дозволу на розроблення детального плану території (ДПТ), розгяд заяв громадян щодо припинення права користування земельними ділянками, погодження передачі у власність земельних ділянок та затвердження змін до генерального плану території м.Тлумач.

Загалом сесія міської ради пройшла конструктивно та плідно, депутатами розглянуто та поіменно проголосовано близько п’ятдесяти питань з яких прийнято відповідні рішення.