Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Конкурс краси Міні-Міс та Міні Топ-Модель м.Тлумач

   

22 квітня, у суботу, вперше у Тлумачі було проведено «Конкурс краси Міні-Міс та Міні Топ-Модель Тлумач 2017». Відповідальність за організацію та проведення заходу взяло на себе модельне агентство «New Models» в особі його директора Євчук І.І. Треба зазначити, що захід пройшов на високому рівні, про що свідчать відгуки глядачів та професіоналів.

    У конкурсі взяли участь кращі міні-моделі модельного агентства, а у період між конкурсами, глядачів розважали артисти та танцюристи, як Тлумаччини, так і представники сфери культури Івано-Франківщини.

    За підсумками голосування членів журі усі учасниці конкурсу були нагороджені різними номінаціями, а головні призи вибороли троє дівчат. Так, Діана Грижак ногороджена титулом «Міні-Міс Тлумач "17"», а Вікторія Вацик – «Міні Топ-модель Тлумач "17"», які будуть представляти Тлумач та конкурсі «Міні-Міс Прикарпаття "17"». Гран-прі конкурсу отримала Руслана Ковбас.

    Під час нагородження учасники отримали цінні призи, сертифікати на зйомки у рекламних роликах та фотосесії від спонсорів конкурсу.

    У свою чергу, організатори заходу нагородили спонсорів подяками від модельного агентства «New Models» у число яких потрапила і Тлумацька міська територіальна громада.« повернутися до списку новин