Для потреб наших військових закуплено квадрокоптери
Наші воїни стоять надійним щитом, який боронить всю Україну, а ми робимо все від нас залежне в тилу задля допомоги нашим військовим і кожен з нас долучається до їх підтримки.
За рахунок коштів міського бюджету Тлумацької міської ради було закуплено 5 одиниць квадрокоптерів DJI MAVIC 3 PRO на загальну суму 443500 грн. та передано для потреб 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Дрони – це важливий елемент російсько-української війни, очі наших військових. Вони дозволяють їм вести розвідку вздовж всієї лінії фронту, виявляти російські сили та ворожу техніку, дистанційно коригувати артилерійський вогонь, завдавати ударів по окупантах і в них є постійна потреба.
Щиро дякуємо захисникам і захисницям України! Низький уклін усім, хто боронить наше життя, нашу землю і небо!
Разом – ми сила! Перемога буде за нами!
Слава Україні!
Героям Слава!