Воркшоп «Підтримка громад в оновленні соціальних паспортів»
Працівники виконавчого комітету, структурних підрозділів та комунальних установ Тлумацької міської ради взяли участь у воркшопі «Підтримка громад в оновленні соціальних паспортів», організованого командою Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Агентства ООН у справах біженців.
Тлумацьку громаду вже раніше було відібрано до участі в цьому проєкті, головна мета якого – допомогти системі соціального захисту подолати наслідки воєнних дій.
У межах воркшопу, який відкрив міський голова Ігор Петрук, представники БО БС «ССС» Світлана Дем’янчук, Юлія Дронь та Дмитро Савуляк представили його учасникам шаблон Соціального паспорту та розповіли про головні цілі проєкту. Його основне завдання – створення Соціального паспорту. Над цим працюватиме робоча група, до якої долучатимуться представники громади, громадських організацій та активісти. Група буде працювати відповідно до плану, а наприкінці роботи публічно презентуватиме звіт та плани розвитку системи соціального захисту Тлумацької міської територіальної громади.