Арт-терапевтичне заняття пальчиковими фарбами в Тлумацькому ІРЦ

Дата: 20.11.2023 09:16

Фото без опису18 листопада, напередодні Всесвітнього дня дитини в рамках програми «Мобільний ігровий простір» Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська для дітей з особливими освітніми потребами в установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Тлумацької міської ради провела цікаве арт-терапевтичне заняття пальчиковими фарбами.

До речі, пальчикові фарби прекрасно розвивають дрібну моторику рук, відіграючи велику роль у розвитку мовлення дітей. Використання пальчикових фарб в різних творчих процесах забезпечує ефективний масаж дитячих пальчиків. Можна малювати пальчиками, долоньками, робити відбитки ребром долоні, а ще використовувати губки, штампи, трафарети, пензлики та ін.

Волонтери Мальтійської служби допомоги знайшли індивідуальний підхід до кожної дитини, а завдяки спільному малюванню, доброзичливому спілкуванню – створили позитивний емоційний настрій в ІРЦ!