Патріотично-виховні бесіди для суб’єктів пробації до Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 15:55

Фото без опису21 листопада 2023 співробітниками Івано - Франківського районного сектору №5  філії Державної установи “Центр пробації” у Івано - Франківській області у рамках соціально-виховної роботи  було проведено патріотично-виховні бесіди для суб’єктів пробації до Дня Гідності та Свободи.

День Гідності та Свободи, який відзначається 21 листопада згідно з Указом Президента України №872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день встановлено з метою збереження та донесення до наступних поколінь інформації про події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини, національних інтересів та європейського вибору української держави.

Запровадження ДняГідності та Свободи на державному рівні є свідченням визнання важливості цих цінностей як головних для українського суспільства.

Наша гідність не повинна вибухати раз на десять років, а має стати постійно діючою величиною, яка рік у рік примножуватиметься тяжкою працею, сміливими і добрими вчинками. Щоб кожний пишався тим, що він українець, якнайвищою нагородою.