Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Круглий стіл «16 днів проти насильства»

Дата: 28.11.2023 15:03
Кількість переглядів: 320

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження, але коли насильство чиниться поруч із нами ми можемо й повинні зупинити його.

Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу в рамках цієї акції активізують свої зусилля заради однієї спільної мети – збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, і створити в конкретному регіоні або в окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Сьогодні 28 листопада в приміщені Івано-Франківського районного управління поліції відділення поліції № 5 м. Тлумач,  Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області капітаном поліції Р. Дубівим та  представниками КУ «Центр надання соціальної роботи» Тлумацької міської ради і Служби у справах дітей Тлумацької міської ради було проведено круглий стіл: «16 днів проти насильства», під час якого було обговорено питання запобігання та протидії домашньому насильству та оперативного реагування на випадки домашнього насильства в Тлумацькій міській територіальній громаді.