В останню путь провели загиблого Героя Володимира Карвацького

Дата: 29.11.2023 15:50

Фото без описуСьогодні в Тлумачі  в останню путь провели військовослужбовця Володимира Карвацького, який загинув на Запорізькому напрямку, захищаючи незалежність України.

Попрощатись із військовослужбовцем та виказати свої співчуття рідним і близьким прийшли побратими, друзі, знайомі, мешканці Тлумацької громади.

Поховали воїна з усіма військовими почестями на Алеї Героїв на міському кладовищі в Тлумачі. Пролунав трикратний салютний залп, а рідним передали Державний Прапор України, який стане символом родинної пам’яті про захисника, який віддав своє життя за Батьківщину.

Володимир Карвацький – яскравий приклад мужності нашого народу, який хоче і прагне жити в мирі, але коли ворог приходить на поріг стає на захист свої землі, свого роду…

Тлумаччина завжди пам’ятатиме своїх Героїв, які пожертвували найдорожчим – власним життям, щоб Україна була вільною, незалежною і цілісною державою, щоб в мирі і безпеці зростали наші діти й онуки.

Схилімо голови в скорботі перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого Героя-земляка.

Вічна пам’ять і слава українському воїну!

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі,

Героїв завжди пам'ятають

На небі й на рідній землі!