Дата: 30.11.2023 16:06

Фото без опису30 листопада під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради.

У його роботі взяли участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк, старости старостинських округів, працівники відділів виконавчого апарату Тлумацької міської ради та інші.

Перед початком роботи виконкому усі присутні хвилиною мовчання пом’янули полеглих Захисників України та всіх мирних жителів, які загинули внаслідок російського вторгнення.

Під час засідання виконавчого комітету були розглянуті питання: про затвердження місць торгівлі новорічними ялинками, ялинковими прикрасами і супутніми товарами, про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тлумацької міської ради від 21 вересня 2023 року № 135 «Про утворення комісії щодо складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду», про затвердження технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання КП «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС», про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 жовтня 2023 року №154 «Про затвердження Порядку надання в оренду спортивних споруд Тлумацькою ДЮСШ Тлумацької міської ради та прейскуранту цін» та ряд питань майнової та соціальної сфер.

З усіх питань винесених на розгляд виконкому були прийняті відповідні рішення.