Моніторингові дослідження води з джерел водопостачання та з центральних водопроводів

Дата: 04.01.2024 10:19

Фахівцями Івано-Франківського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» в 4 кварталі 2023 року проведено моніторингові дослідження води з джерел водопостачання та з центральних водопроводів.

Відібрано для дослідження питної води з КП «Івано-Франківський водоекотехпром» - 188 проб ( 90-фізхім., 98-мікроб.), з КП «Тлумач-комунсервіс» -   46 проб (27 фізхім., 19 мікроб.).  Із сільських водопроводів – 16 проб: с.Вікняни – 9 проб   (6 фізхім., 3 мікроб.) та  с.Петрилів - 7 проб (3 фізхім., 4 мікроб.). З джерел водозабору - р.Бистриця Солотвинська, с.Скобачівка та р.Бистриця Надвірнянська с.Черніїв. -  4 проби води (2 фізхім., 2 мікроб.)  З джерел децентралізованого водопостачання на вул. Ленкавського, Г.Мазепи, (парк), Г.Мазепи (озеро), м-н «Калинова слобода «містечко «Центральне»   відібрано 17 проб  (5 фізхім., 12 мікроб.).  Виявлено нестандартні проби з каптажованих джерелах в мікрорайоні «Калинова слобода» та  містечко «Центральне», про що було повідомлено балансоутримувачів вищевказаних джерел.

Лікар  із загальної гігієни Івано-Франківського

районного відділу ДУ «Івано-Франківський