Скасування мораторію: як не залишитися без світла?

Дата: 11.01.2024 09:07

Фото без описуУряд постановою КМУ № 1405 від 29.12.2023р дозволив відключення від електромереж боржників за спожиту електроенергію, що проживають у регіонах, у яких не ведуться бойові дії та які не перебувають під тимчасовою окупацією.

ТОВ «Прикарпатенерготрейд» не має на меті вимикати боржників, навпаки – радимо побутовим споживачам якомога швидше погасити заборгованість, щоб не залишитися без світла.

Найзручніший спосіб контролювати свій особовий рахунок – зареєструватись у персональному кабінеті споживача info.pret.com.ua. Тут можна подати показник лічильника, стежити за історією споживання і розрахунків, отримати рахунок, заплатити за електрику, не покидаючи домівок.

«Прикарпатенерготрейд» пропонує населенню зручні та безпечні способи оплати за електроенергію:

• персональний кабінет info.pret.com.ua
  • онлайн оплата на сайті www.pret.com.ua у розділі «Для дому» - «Способи оплати»

З питань електропостачання і стану особового рахунку звертайтесь:

• Персональний кабінет:  https://info.pret.com.ua/
  • Телефони та електронні пошти територіальних ЦОКів: https://pret.com.ua/
  • Кол-центр: (066) 50 40 200, (067) 50 40 200, (0342) 78 00 10 (понеділок–п’ятниця з 8:00 до 18:00, субота з 9:00 до 13:00 год, неділя та святкові дні – вихідні);
  • Інформаційно-консультаційний центр: (0342) 58 64 00, ikc@pret.com.ua (понеділок - п’ятниця з 9:00 до 15:00, субота, неділя та святкові дні – вихідні)
  • Чат-бот у Viber для побутових клієнтів (дізнатись історію нарахувань та платежів, подати показник, отримати рахунок, заплатити за електрику).

Адміністрація ТОВ «Прикарпатенерготрейд»